Pokud plánujete úplně novou koupelnu, nebo se pouštíte do rekonstrukce té stávající, měli byste dobře zvážit, komu svěříte pokládku obkladů a dlažeb. Je to totiž práce, kterou je potřeba provést odborně a pečlivě, jen tak bude koupelna vypadat skvěle.

A vy se nebudete rozčilovat pokaždé, přejedete-li pohledem spáry ve sprchovém koutu nebo kolem umyvadla. My víme, jak je to pro vás důležité. Je nám jasné, že chcete, aby vaše nová koupelna byla krásná, dokonalá. Abyste se cítili šťastní pokaždé, když do ní vstoupíte. Místo toho abyste se museli pohledem vyhýbat nedokonalostem, které tam někdo jiný zanechal. Raději se netrapte sami prací s nejistým výsledkem, která vám zabere poměrně dost času. A obraťte se na odborníky.

OBKLADAČSKÉ PRÁCE PRAHA, ČESKÉ BUDĚJOVICE

Obkladačské práce v Praze a okolí zajistíme my. Máme zkušenosti a praxi v jejich pokládce. Pokládka obkladů a dlažeb v Českých Budějovicích i širším okolím je pro nás hračkou. Jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům i nejsmělejším přáním.

Garantujeme vám odborné obkladačské práce jak v soukromých, tak v komerčních prostorech. Můžeme dokonce zajistit i kompletní rekonstrukce koupelny s profesionálním výsledkem. Stačí, když nám svěříte své přání a představy a my se o vše postaráme. Nebudete tak muset čekat na jednotlivé řemeslníky. Vše si sami připravíme, provedeme a dotáhneme do konce.

KONTAKTUJTE NÁS

S pokládkou dlažby a obkladů si již nemusíte dělat žádné starosti. Přijedeme a odvedeme přesnou a precizní práci tak, abyste byli maximálně spokojení.

 

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ