Kdo jsme

Společnost invida s.r.o. se zrodila ze společnosti MA-KO inspiration s.r.o., kterou bylo díky stále se rozšiřujícímu portfóliu služeb a rostoucímu počtu spokojených zákazníků nutno rozšířit. Obě společnosti spolu úzce spolupracují.

Specializujeme se na návrh a realizace interiérů, projekční činnost a dozory staveb, rekonstrukce, realizaci interiérů na klíč, zakázkovou výrobou nábytku na míru, výstavbu rodinných domů, zemní práce, dopravu materiálu a společně se společností MA-KO inspiration s.r.o. se dále zabýváme vytápěním budov, prodejem a montáží krbů a kamen. Nabízíme komplexní služby pro Váš interiér i exteriér.

Obě společnosti vycházejí z mnohaletých zkušeností v oblasti stavebnictví, bytového designu a vytápění s působením na trhu již několik let. Individuální přístup, nejvyšší kvalita a perfektní, harmonický výsledek jsou u nás samozřejmostí!

Image

Pište nebo volejte

Potřebujete poradit?

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme!

Dokážeme Vám pomoct!

Jsme tým

Ing. et Ing.
Petra Nováková

Vystudovala obor Navrhování pozemních staveb na Stavební fakultě VUT při kterém se věnovala studiu oceňování nemovitostí na fakultě Soudního inženýrství. 

Ing. Martin Mach
Během studia stavební fakulty ČVUT se věnoval projektování staveb na které navázal svou odbornou praxí po dokončení studia. Po několika letech změnil zaměstnání a věnoval se realizaci staveb v nadnárodní korporaci. Jako spoluzakladatel společnosti invida s.r.o. navázal na zkušenosti ze stavitelství a mnohaleté zkušenosti s výrobou nábytku, které nabyl při výpomocích ve firmě svého otce, která se věnuje již několik dekád právě tomuto řemeslu.