Hledáte-li dokonalou knihovnu, která bude splňovat vaše individuální potřeby a zároveň se bude skvěle hodit do vašeho interiéru, může být výroba knihovny na zakázku to pravé řešení. Pokud žijete v Praze nebo v Českých Budějovicích, můžete se obrátit přímo na nás a nechat si vyrobit knihovnu na míru od profesionálů ve svém oboru.

 

KNIHOVNY NA MÍRU PRO VAŠE DOMOVY

Výroba knihovny na zakázku - to je to, co nabízí naše firma. Jsme tu pro vás, abychom vám pomohli vytvořit dokonalou knihovnu, která bude nejen funkční, ale také krásná a jedinečná. Vyrábíme knihovny různých velikostí a tvarů, ať už se jedná o klasickou knihovnu s dřevěnými policemi nebo moderní knihovnu s kovovou konstrukcí. Všechny naše knihovny jsou navrženy s ohledem na vaše individuální potřeby a preference.

LED OSVĚTLENÍ KNIHOVNY

Umíme i to. Jedním z nejpopulárnějších doplňků pro knihovny na míru je LED osvětlení. LED osvětlení je skvělý způsob, jak vylepšit vzhled vaší knihovny a zároveň ji lépe osvětlit. LED osvětlení dokáže zvýraznit jednotlivé knihy a další dekorativní předměty na knihovně a vytvořit tak útulnou a příjemnou atmosféru.

STAVEBNÍ PRÁCE

Pokud byste si přáli nebo potřebovali, můžeme pro vás zajistit i stavební práce, které jsou nezbytné pro instalaci vaší nové knihovny na míru. Naše firma má velké zkušenosti se stavebními úpravami a můžeme vám garantovat, že všechny práce budou provedeny profesionálně a včas. Navíc vám můžeme nabídnout i další stavební služby, jako například opravy a rekonstrukce interiéru.

KONTAKTUJTE NÁS

Pokud hledáte spolehlivého dodavatele knihoven na míru v Praze, Českých Budějovicích nebo okolí, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme s výběrem a vytvořením dokonalé knihovny, která bude plně odpovídat vašim představám a požadavkům.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ