Specializujeme se na výrobu kuchyní na míru včetně montáže a stavebních prací. Malý, atypický či stísněný prostor je pro nás výzvou. Věnování pozornosti detailům a využití inovativních konceptů umožní vytvořit malou kuchyni na míru, která splní praktické požadavky a přinese do interiéru estetickou hodnotu.

MALÁ KUCHYNĚ NA MÍRU

Malý prostor vyžaduje efektivní využití každého centimetru. Pro malé prostory nabízíme širokou škálu možností, jak kuchyňský prostor optimalizovat. Od inteligentních úložných řešení až po volbu vhodných materiálů, které opticky zvětší prostor.

MALÁ PANELÁKOVÁ KUCHYNĚ

V panelákových bytech je často k dispozici omezený prostor pro kuchyňské zóny. Přesto to neznamená, že je nemožné mít stylovou a funkční kuchyň. Díky moderním designovým konceptům a inovativním řešením lze i v malé panelákové kuchyni vytvořit harmonický prostor, který splní veškeré potřeby. Sklápěcí stoly, inteligentní policové systémy a kreativní využití prostoru pod okny jsou jen některé z možností malé kuchyně na míru.

Malá rohová kuchyně
Rohový prostor je často nevyužitým pokladem při plánování kuchyně. Roh místnosti je možné využít k umístění rohových skříněk, které poskytují další úložný prostor. Zajímavým konceptem je i vytvoření malého jídelního koutu právě v rohu kuchyně.

Malé kuchyně do garsonky
V garsonkách je často kuchyňský koutek integrován do obývacího prostoru. Malá kuchyně na míru do garsonky může zahrnovat multifunkční nábytek, jako jsou vysouvací pracovní desky, sklápěcí stoly a ergonomicky navržené úložné prostory. Tyto prvky umožní plynulý přechod mezi kuchyní a obývacím prostorem, aniž by došlo k ústupkům ve funkcionalitě.

MALÁ KUCHYNĚ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH

Malá kuchyně na míru v Českých Budějovicích nebo malá paneláková kuchyně v Praze? Ať už se nacházíte kdekoliv a vaše kuchyně nenabízí mnoho prostoru neváhejte se na nás obrátit!

Reference

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ