Jestliže sháníte firmu, která by vám naplánovala a zrealizovala kuchyni na zakázku dle vašich požadavků, jste tu správně. Své služby, které zahrnují například i výrobu kuchyně do U na míru, poskytujeme převážně v Českých Budějovicích a jejich okolí, ale i v okolí Prahy.

PLÁNOVÁNÍ KUCHYŇSKÉ LINKY DO U: ERGONOMIE A ESTETIKA

Rozvržení klasické rovné kuchyně je jednoduché, ale naplánování kuchyňské linky do U na míru, je už složitější. Sladit vše tak, aby kuchyně měla správnou ergonomii, dá už pěkně zabrat. Kuchyně je království v domácnosti, schází se zde rodina, proto by zde mělo být všem členům příjemně. Též by se v ní mělo dobře vařit kuchaři. Úložný systém, ale i zóna pro vaření, chystání potravin nebo umývání nádobí by měla být promyšlená, praktická a ucelená v jeden smysluplný celek, podle vašich požadavků. Ať již chcete kuchyni moderní nebo rustikální, vašemu přání vyhovíme. Jen tak se v kuchyni budete cítit jedinečně.

VYUŽIJTE POTENCIÁL ROHŮ KUCHYNĚ

Pokud své představy nemáte ucelené, rádi vám poradíme dle aktuálních trendů. Například vám můžeme poradit, jaká jsou smysluplná možná řešení rohů linky kuchyně, která má tvar do U. Tyto místa často bývají minimálně využívaná díky neznalosti. Přitom lze zde vestavět spoustu úložných systémů.

KONTAKTUJTE NÁS

Proto se neváhejte na nás obrátit se svými požadavky. Kromě nábytku na míru zajišťujeme také výstavby krbů, veškeré stavební práce, pozemní práce anebo také půjčování stavebních strojů. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Reference

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ