Vestavěné skříně na míru přináší možnost maximálního využití prostoru od podlahy až po strop.

 

VELIKOST POKOJE NENÍ PŘEKÁŽKOU

Chceme dělat věci tak dobré, jak jen mohou být. U zakázkové výroby a realizace interiérů se snažíme dodat výslednému produktu osobitost, která zdůrazňuje nebo doplňuje charakter klienta. Proto špičkový design, kvalita a precizní provedení jsou u nás samozřejmostí.

USPOŘÁDÁNÍ SKŘÍNĚ

Nejprve se s vámi domluvíme, kdo bude skříň užívat, abychom našli nejvhodnější uspořádání skříně i s doplňky. A pak si vyberete vzhled skříně. Zvolíte si dekor dveří a korpusu i způsob dělení dveří. Naše vestavěné skříně se budou hodit do všech typů interiérů. Klidně i nábytkovou stěnu v obývacím pokoji můžete nahradit elegantní a praktickou vestavěnou skříní. Rázem získáte ohromné úložné prostory a zbavíte se tak nepořádku, který se často tvoří pouze proto, že věci nemají své místo.

Skříně na míru můžete mít ve své ložnici, kde poslouží pro všechny svršky. Hodí se ale i do pracovny, kde také každý ocení více úložného místa. Koneckonců to platí i o dětském pokoji, který díky vestavěným skříním bude působit hezky čistě a uspořádaně. Každá hračka i kousek oblečení bude mít své místo. A tento prostor na všechny věci ocení děti i starší, když vám vyrostou prakticky před očima.

KONTAKTUJTE NÁS

Vestavěná skříň využívá veškerý volný prostor s maximálním nasazením. Můžete ji mít v pokoji od podlahy až ke stropu a ani tak nebude vyvolávat nepříjemný pocit, že by daná místnost byla spíše skladištěm. S naším návrhem vaší vestavěné skříně rádi naplníme i vaše individuální potřeby. A tak neváhejte a ozvěte se nám. Na vše se spolu podíváme a zajisté nalezneme řešení i pro váš domov. U nás získáte skříň, která bude vyrobena na míru přesně dle vašich požadavků.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ