Předsíň je obvykle nejmenší místností našich domovů a přesto je místem, která dělá první dojem, přijde-li k nám někdo poprvé. Zároveň má dobře sloužit k ukládání našich bot a svrchních oděvů, tak aby byly po ruce a zároveň nepřekážely. My víme, jak na to.

 

PŘEDSÍŇOVÉ STĚNY DO MALÝCH I VELKÝCH PŘEDSÍNÍ

Vestavěné skříně z naší dílny jsou proto ideálním řešením do předsíně a chodby. Díky nim můžete důmyslně využít každý milimetr i omezené plochy. Získáte tak maximum úložných prostorů, aniž by váš domov vypadal přeplněně a neuspořádaně. Na stěně tak nemusíte mít žádné věšáky a police, které přece jen nikdy nemohou působit úplně organizovaně.

SNADNO SCHOVÁTE SEZÓNNÍ OBLEČENÍ

Naše předsíňové stěny na míru bez problému poskytnou útočiště pro všechny vaše bundy a kabáty, sezónní oblečení a doplňky i boty a přezůvky. A i tak je budete mít stále po ruce. Nábytek na míru má navíc tu výhodu, že se zcela přizpůsobí danému prostoru i vašemu přání. A tak nemusíte dělat kompromisy a zároveň dané místo využijete na maximum.

KONTAKTUJTE NÁS

Praktické a elegantní řešení úložných prostorů pak ještě může doplnit nový botník na zakázku, který bude perfektně ladit s vestavěnou skříní nebo vaší předsíňovou stěnou.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ