Nábytek na míru má nesporné výhody. Umožňuje Vám daný prostor využít co nejlépe, což oceníte zejména při pořizování vestavěných skříní či kuchyňské linky, kde často hraje roli každý centimetr.

Naší devizou je vlastní dílna, kde dohlížíme na kvalitu a precizní zpracování a můžeme tak garantovat rychlé dodání. Je vybavena nejmodernějšími technologiemi pro zakázkovou výrobu nábytku. To nám umožňuje zaměřit se při zakázkové výrobě nábytku na detail, vytvářet originální design a dosahovat vysoké kvality. Nabízíme širokou škálu materiálů pro výrobu nábytku.

KVALITA

Chceme dělat věci tak dobré, jak jen mohou být. U zakázkové výroby a realizace interiérů se snažíme dodat výslednému produktu osobitost, která zdůrazňuje nebo doplňuje charakter klienta. Proto špičkový design, kvalita a precizní provedení jsou u nás samozřejmostí.

Reference

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ