Pokud plánujete novou koupelnu, tak jistě zvažujete, jaký koupelnový nábytek byste měli vybrat. Nejlepším řešením vždy bude nábytek do koupelny na míru. 

KOUPELNA NA MÍRU MÁ MNOHO VÝHOD

Koupelnový nábytek na míru nemusíte nikde složitě a zdlouhavě hledat, tak aby se vám vešel a zároveň se vám líbil. Vyrobíme ho totiž podle vašich představ přesně takový, aby se hodil zrovna do vaší koupelny. A to jak designově, tak i rozměrově. Koupelny na míru mají tu výhodu, že nemusíte volit žádné kompromisy. Prostě si vyberete to, co se vám líbí a my vám to dodáme tak, jak to potřebujete.

Vzhled, barva a další parametry jsou ve vašich rukou, my vyrobíme nábytek, který do vaší koupelny dokonale zapadne. Hravě se dokážeme přizpůsobit vašim požadavkům a přáním a vy s naší pomocí budete mít koupelnu přesně takovou, jakou jste si ji vysnili. Víme, že nároky na koupelnu se u každého mohou lišit, proto umíme naslouchat. Při práci navíc využíváme pouze kvalitní materiály. Díky tomu víme, že s naším koupelnovým nábytkem na míru budete spokojeni a vydrží vám skutečně dlouho. Nábytek do koupelny z naší dílny je praktický a pěkný. Samozřejmě odolává vlhkosti a nenaruší jej ani stříkající voda.

KONTAKTUJTE NÁS

Navíc vám můžeme novou koupelnu zařídit doslova na míru a na klíč. Naše služby jsou široké a věnujeme se také stavebním úpravám. To znamená, že je-li potřeba koupelnu upravit i stavebně, abyste tam mohli mít přesně takový nábytek a vybavení, jaké si přejete, nemusíte hledat žádné řemeslníky. Vše zvládneme sami a bez čekání. Tak neváhejte a poptejte naše služby, na jednodušší cestě za vaší vysněnou koupelnou na míru.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ