Ložnice, místo, kde den končí a začíná každý nový. Místo pro relaxaci, odpočinek, zdravý spánek, ale často také prostor pro ukládání oblečení a dalších věcí.

VELIKOST LOŽNICE NENÍ PŘEKÁŽKOU

Chceme dělat věci tak dobré, jak jen mohou být. U zakázkové výroby a realizace interiérů se snažíme dodat výslednému produktu osobitost, která zdůrazňuje nebo doplňuje charakter klienta. Proto špičkový design, kvalita a precizní provedení jsou u nás samozřejmostí.

MODERNÍ LOŽNICE NA MÍRU

Někdo v ložnici dokonce cvičí, jiný zase pracuje nebo třeba sleduje oblíbené televizní pořady a seriály. Zkrátka ať už plánujete ve své ložnici dělat cokoliv, je třeba ji tomu uzpůsobit a tím si zjednodušit a maximálně zpříjemnit život.

 

KONTAKTUJTE NÁS

Nábytek do ložnice na míru vyřeší spoustu starostí a ulehčí vám každodenní činnosti. Navrhneme a vyrobíme vám takovou ložnici, kde k sobě každý kousek bude perfektně ladit, bude pasovat vašemu vkusu a stylu a navíc bude prakticky řešit vaše potřeby. Skříně do ložnice na míru pojmou všechno vaše oblečení, ale klidně i spoustu dalšího. Postel bude maximálně pohodlná a i její design vyladíme podle vašich představ. Noční stolky, poličky, komody, to vše vyrobíme na míru potřebám i vkusu. Ložnici tak budete moci využít na maximum, aniž by působila přeplněně a neútulně.

Neváhejte a řekněte nám, co pro vás můžeme udělat.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ