Kvalitní stavební a technický dozor je základem každé úspěšné stavby.

Specializujeme se na dopravní stavby a stavby rodinných domů.

Plánujete rekonstrukci nebo chcete stavět dům? Pak právě pro vás je naše nabídka výkonu stavebního nebo technického dozoru investora. Technický nebo stavební dozor šetří váš čas, zajistí kvalitní provádění prací, ohlídá dodavatele díla, aby dodržoval technologické postupy, používal kvalitní materiály a plnil podmínky stanovené smlouvou o dílo. Navrhujeme v průběhu provádění stavby i úsporná opatření, lepší technická řešení a snažíme se o to, aby vaše stavba byla realizována v maximální kvalitě.

Sledujeme celý průběh stavby včetně finanancí a zajistíme, aby fakturace Vašeho dodavatele odpovídaly provedeným pracem, rozpočtu a zda jsou fakturované práce provedeny kvalitně. Technický či stavební dozor je Vaše pravá ruka při výstavbě, hájí vaše zájmy, šetří váš čas i peníze. Dále zajistíme výkon koordinátora BOZP a energetický štítek.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
INTERIÉRY, NÁBYTEK
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ