Pro děti chceme jedině to nejlepší a tím jsou rozhodně dětské pokoje na míru. Dětský pokoj je důležitou součástí dětského života a prožívání každého dne. Jen díky nábytku vyrobenému na zakázku můžete v pokojíčku svých milovaných potomků vytvořit takové místo, které bude bezpečné a zároveň příjemné. Zde bude vaše dcera nebo váš syn trávit nejvíce času a musí se zde cítit dobře. Je nutné, aby tam byli rádi. Vy jako rodič zase potřebujete, aby tam měla vaše ratolest dostatečné úložné prostory, což velmi zjednoduší udržování pořádku. A taky chcete, aby dětský pokoj byl bezpečným místem, kde by se nemělo nic stát.

 

VELIKOST POKOJE NENÍ PŘEKÁŽKOU

Problémem pro nás není žádná velikost pokoje. Vyrábíme dětské pokoje pro Prahu a široké okolí a vždy jsme si dokázali poradit i s velmi atypickými prostory, s nedostatkem místa, ale i s velkorysou výměrou dětského pokojíčku. Vyrobit vám můžeme celou nábytkovou sestavu, ale klidně i doladíme již váš stávající pokojík novým originálním kouskem, který tam zapadne, jako by tam patřil odjakživa. Bude nám ctí, proměnit vaše sny a představy ve skutečnost.

KONTAKTUJTE NÁS

Společnými silami vypracujeme takový návrh, abychom našli nejlepší možné řešení uspořádání dětského pokoje vašeho potomka. Jeho finální podobu na základě konzultace s vámi přivedeme do dokonalosti a pak se pustíme do výroby a samotné realizace.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ