Pro děti chceme jedině to nejlepší a tím jsou rozhodně dětské pokoje na míru. Dětský pokoj je důležitou součástí dětského života a prožívání každého dne. Jen díky nábytku vyrobenému na zakázku můžete v pokojíčku svých milovaných potomků vytvořit takové místo, které bude bezpečné a zároveň příjemné. Zde bude vaše dcera nebo váš syn trávit nejvíce času a musí se zde cítit dobře. Je nutné, aby tam byli rádi. Vy jako rodič zase potřebujete, aby tam měla vaše ratolest dostatečné úložné prostory, což velmi zjednoduší udržování pořádku. A taky chcete, aby dětský pokoj byl bezpečným místem, kde by se nemělo nic stát.

 

VELIKOST POKOJE NENÍ PŘEKÁŽKOU

Problémem pro nás není žádná velikost pokoje. Vyrábíme dětské pokoje pro Prahu, České Budějovice a široké okolí a vždy jsme si dokázali poradit i s velmi atypickými prostory, s nedostatkem místa, ale i s velkorysou výměrou dětského pokojíčku. Vyrobit vám můžeme celou nábytkovou sestavu, ale klidně i doladíme již váš stávající pokojík novým originálním kouskem, který tam zapadne, jako by tam patřil odjakživa. Bude nám ctí, proměnit vaše sny a představy ve skutečnost.

KONTAKTUJTE NÁS

Společnými silami vypracujeme takový návrh, abychom našli nejlepší možné řešení uspořádání dětského pokoje vašeho potomka. Jeho finální podobu na základě konzultace s vámi přivedeme do dokonalosti a pak se pustíme do výroby a samotné realizace.

Reference

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ