Zabýváme se projekční činností na dopravních a pozemních staveb.

V rámci dopravních staveb řešíme intravilánové a extravilánové komunikace, připojení pozemků.

 

Navrhneme pro Vás inovativní a to nejlepší řešení interiéru, vytápění, krbové stavby nebo celého domu, které Vám bude šité na míru a naplní Vaše potřeby. Individuální přístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky.

Nabízíme komplexní služby od konzultace přes 3D návrh, výkresovou dokumentaci až po kompletní realizaci projektu. Spolupracujeme s významnými architekty a designéry, proto pro Vás připravíme to nejopti málnější řešení šité na míru přímo pro Vás a dle Vašich představ.

PŘÍPRAVA REALIZACE PROJEKTU

Dbáme na individuální přístup. Je naší prioritou, abychom Vám vytvořili kvalitní a přívětivý domov, ve kterém se budete cítit dobře, aby výsledek byl po všech stránkách harmonický a především funkční celek. Díky našem zkušenostem dbáme na přípravu realizace, tak aby byl vyřešen co možná největší počet detailů.

Kromě samotného návrhu zajistíme projektovou dokumentaci včetně projednání a souhlasů dotčených orgánů státní správy.

NÁVRH

Naší prioritou je pomoci Vám sladit exteriér i interiér dle Vašich požadavků a finančních možností tak, aby výsledkem byl po všech stránkách harmonický a především funkční celek. Námi nabídnuté řešení je neotřelé, originální a samozřejmě moderní.

Rádi pro vás vytvoříme návrhy rodinných domů i jejich interiérů šité na míru, ať se v prostoru, ve kterém trávíte čas, cítíte co nejlépe. Pusťte se s námi do návrhu vašeho domova a nebojte se využít služeb architekta, dosáhnete tak maxima ze své budoucí investice!

Svěřte své sny o bydlení do rukou nám, proměníme je v realitu...!

Reference

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
INTERIÉRY, NÁBYTEK
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ