Doby, kdy do obývacího pokoje neodmyslitelně patřila mohutná obývací stěna zabírající celou zeď od podlahy až ke stropu, jsou naštěstí nenávratně pryč.

OBÝVACÍ STĚNY

Současné trendy obývací pokoje jsou místem určeným pro relaxaci, posezení s rodinou a přáteli a tomu odpovídá i vybavení. Převládá nábytek, který z tohoto pokoje udělá místo odpočinku, ale i společenský prostor.

KONTAKTUJTE NÁS

Také byste chtěli uchvátit každou vaši návštěvu, která poprvé vidí váš obývací pokoj na míru?

Naše obývací pokoje na míru od Prahy až po České Budějovice snoubí nejen kvalitu a praktičnost, ale také originalitu a důraz na design. Každá taková naše obývací sestava vyrobená na zakázku je individuálním řešením požadavků a přání našich klientů, která interiéru dodává příjemný pocit tepla domova.

Nejprve se spolu sejdeme, probereme vaše představy a přání a po té vám navrhneme unikátní obývací pokoj. Vše následně vypilujeme do dokonalosti a pak se pustíme do výroby. Uvidíte, že budete nadšeni.

Naše další služby

Potřebujete více informací o nabízených službách? Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme! Působíme převážně v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, v Praze, v Plzeňském kraji a na Vysočině.
KRBY,
KAMNA,
TOPENÁŘSTVÍ
STAVITELSTVÍ, PROJEKCE, DOZORY STAVEB
ZEMNÍ PRÁCE, PRONÁJEM STAVEBNÍCH STROJŮ